Mivision 4:3 HD Filmu, Tenký Rám pevný rám projektor projekčné plátno s Okolitého Svetla Odmietnutie obrazovke materiál

Nový produkt

1 položky

Skladom

€551.03

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Dlho Hodiť Alr Premietacie Plátno

Break obmedzenie Okolitého Svetla

Produkuje jasné, jasný a živý obraz s 8K kvalitu obrazu aj s ohľadom na alebo pod okolitého osvetlenia prostredia.Táto nová generácia dlho hodiť microprism ALR displej je super veľké veľkosti od 100"-250" a široký pozorovací uhol uspokojiť high-end domáce kino pôžitok žiadosti.LED zadné svetlo a edge zadarmo ponúka rôzne prezeranie skúsenosti.

Micro-prism alr obrazovke

Okolo 90% Okolitého svetla z rôznych smer bude absorbovať alebo odrážať high-kontrast projekcia filmu layerand micro-prism odraz vrstva v 500Lx okolitého osvetlenia prostredia.Môžete sa tešiť na rovnaký obraz účinok ako tmavé prostredie chrániť naše oči od eyestrain alebo unconfortable z tmavého na svetlý prostredie.

8K kvalitu obrazu

Sme prispôsobí vákuové hliníkové oplechovanie film procesu na mikro hranola povrch zvýšiť zisk pomer.Ďalšie dve dvoch vrstiev z rôznych materiálov a farba sa vzťahuje na účel zabezpečenia obrazovky zisk, zvýšiť vysoký kontrast a reprodukciu farieb.Konečne ponúknuť spotrebiteľom jasné, prirodzené a živé premietanie obrazu .

Patentovaný textílie napätie dizajn

Hliníkové konštrukcie, spevnené rohu bezšvíkové zadok spoločné, patentovaný textílie napätie návrhu skôr, než obyčajné jar pre úsporu času, rýchla a jednoduchá montáž.

Ultra-tenké napájanie

Nezávisle vyvinuli novú generáciu napájanie pre LED pásy, ktoré môžete prepínať farby, blikanie a meniť postupne, aby vyhovoval vašim potrebám v každej scény atmosféru.To prešlo, UL, CE a 3C certifikácie, a má svoju vlastnú bezpečnosť funkcia ochrany.To môže byť skrytá a nainštalované za obrazovky bez zvýšenia displej hrúbka (26 mm).

Prehľad Výkonu

· 8K ALR Obrazovke Textílie

Vlastnosť Popis:

8K je nový druh anti-svetlo fotoelektrické kompozitný materiál používaný pre projekciu.Je vyrobené pridaním NANO fotoelektrické reflexný materiál rovnomerne do PVC a cez sériu špeciálnych procesov.Má vysoký zisk, veľké pole Uhol, vysoký rovinnosti, dobré anti-svetelný výkon, 3D zmysel obrazu, viac vynikajúcej kvality obrazu, lepší kontrast, živšie farby, a má tiež dobrú odolnosť proti ultrafialovému svetlu vlastnosti.Je to zbierka tradičné tkaniny v výhod z high-tech materiálov.Zhodujúce sa s 4K a 8K projektory, sa môže prezentovať neporovnateľný nádherné premietacie účinok, priviesť publikum nádherné farby horizont, a nech publikum plne tešiť na vizuálne hody priniesol kvalitné a jasné obrázky.

Použiteľné Produkty: Tab Napätie Obrazovky ( TJ ) , V-strop Obrazovky (TR), Pevný Rám Obrazovky Platných Miest: Komerčný, vzdelávanie, high-end kino, domáce kino, konferencie, KTV, atď.Uzavreté Projektor: short throw projektor, dlho hodiť projektor

Výkonové Parametre:

Popis:

1.Plameň dôkaz je posudzované podľa úrovne bezpečnosti Francúzska NF p92-507. 2.Práčka sa vzťahuje na čistenie povrchu obrazovky s zmesi etanolu (7%) a éter (3%).B-Umývanie kuchyňa s čistiacim prostriedkom a vodou. ( Upozornenie: Všetky obrazovky plochy by nemali byť čistené s kyslý čistiaci prostriedok )

Štítky: epson lcd projektor, 4k android projektor, dom projektor, 3d zobrazenie, holografický displej, premietacie plátno fix, šedá premietacie plátno rám, domov mini projektor, manuálne projekčné plátno, pevný rám projektor obrazovky.

Tabuľka dát

Typ Obrazovky rám obrazovky
Názov Značky Mivision
Prenosné No
Formát 4
Materiál PVC
Číslo Modelu SMS-CJKG

Recenzie

Napísať recenziu

Mivision 4:3 HD Filmu, Tenký Rám pevný rám projektor projekčné plátno s Okolitého Svetla Odmietnutie obrazovke materiál

Mivision 4:3 HD Filmu, Tenký Rám pevný rám projektor projekčné plátno s Okolitého Svetla Odmietnutie obrazovke materiál

Súvisiace produkty: