Inteligentný Automatický Elektrický Chvost Brány Výťah pre Toyota CHR 2016 Kontroly Nastaviť Výšku Vyhnúť Štipka

Nový produkt

1 položky

Skladom

€343.33

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

*Už ste niekedy mali skúsenosti, ako je táto ?Keď budete držať veľa vecí z mall, obe ruky zviazané, stále potrebné na otvorenie batožinového priestoru pomocou rúk.

*Keď si prinesiete luggages veci s vami na služobnú cestu,ale nie je v nálade, pretože rušivá činnosť batožinového priestoru

*Keď budete mať veci z kufra,vždy v ťažkej situácii ako prilepené alebo nie je schopný vytiahnuť batožinového priestoru brány, pretože to nemá žiadny mechanizmus, ako sa vyhnúť zaseknutá a tiež nie je schopná nastaviť výška batožinového priestoru brány.Teraz

dajte nám zhodiť problémy batožinového priestoru problém.Elektrický Chvost Brány, Výťah rieši všetky problémy za vás,aby sa váš výlet jednoduchšie a pohodlnejšie.

>>Čo je Smart elektrický chvost brány výťah

Inteligentné elektrické chvost brány výťah je nový súbor auto úprava inteligentný systém,vodič mohol použiť diaľkové ovládanie,stlačte tlačidlá chvost brány alebo vodič\\\\\\ \ 's izba pre kontrolu.okrem toho má funkciu smart vyhnúť núdzi,pamäť výšky a tak ďalej.To je užívateľsky príjemný,pohodlný a inteligentný,aby vaše auto lepšie.

1.Stlačte na diaľkovom ovládači open/close na chvost brány,dokonca aj ak sú vaše ruky sú plné ruky práce,môžete to urobiť jednoducho.

2.Ľahký dotyk na tlačidlo na chvost gate,je to blízko, ako potrebujete.

3.Keď ste ar v driver\\\\\\ \ 's seat,stlačte tlačidlo na ovládanie chvost brány ľahko.

4.Zatiaľ čo chvost brány sa zatvárajú,keď ju dotknúť prekážky (Ľudí alebo vecí),bude to odrazí späť automaticky alebo zastaviť tam,tak vyhnúť sa ublížiť.

5.Chvost brány môžu pamäť výška používateľa potiahnite gate na úroveň, ktorá by mohla dosiahnuť,potom dlho stlačte tlačidlo tak, výška je vysporiadaný.Nabudúce,môžete ju otvoriť,pobyt výška, ktorý ste nastavili.Takže dievčatá nikdy sa bála, že to bude príliš vysoká pre vás dosiahnuť. 6.Pri zatvorte alebo otvorte chvost gate,to budú posielať zvuk sz alarm vodiča a poznať späť situácie, aby sa zabránilo poškodeniu alebo bezpečnostných rizík.Produkt Testovanie A Overovanie 1.Nepremokavé test

Štandardné IPX4 striekajúcej vode, testovanie,inštalácia tyče v aute:

Test1:Vystavení vody na 5 minút;

Test 2:Použiť vodné delá na striekanie vody na to,dvoch pólov,každý 10 minút.Nestriekajte vodu aj spôsob 10-krát,na kontrolu vodných pro. 2.Otvorenie/Zatvorenie chvost bráne života test (normálnu teplotu)

Pri normálnej teplote,otestovať silu otvoriť/zatvoriť,rýchlosť je reálna, alebo nie,žiadny hluk, alebo nie,Test viac ako 4000 krát.

Každý 1000 krát alebo 6 hodín,spustiť manuálne alebo automatické skontrolujte. 3.Test open/close chvost bráne života testu(+60 stupňov)

* Pri teplote 60 stupňov ,otestovať silu otvoriť/zatvoriť,rýchlosť je reálna, alebo nie,žiadny hluk, alebo nie.

* Test viac ako 4000 krát. 4. Test open/close chvost bráne života test (-30 stupňov)

* Pri teplote od -30 stupňov,Otestovať silu otvoriť/zatvoriť,rýchlosť je reálna, alebo nie,žiadny hluk, alebo nie.

* Test viac ako 4000 krát.

5.Skutočné auto okolité test (60 stupňov)

Pri teplote 60 stupňov ,otestovať silu otvoriť/zatvoriť,rýchlosť je reálna, alebo nie,žiadny hluk, alebo nie. 6.Skutočné auto okolité test (-30 stupňov)

Pri teplote od -30 stupňov,Otestovať silu otvoriť/zatvoriť,rýchlosť je reálna, alebo nie,žiadny hluk, alebo nie. 7.Sklon test

Na svahu 30 stupeň,Otestovať silu otvoriť/zatvoriť,rýchlosť je reálna, alebo nie,žiadny hluk,deformovaný alebo nie. 8.Nahor alebo nadol 30 stupeň,sklon test

Na svahu 30 stupňov smerom nahor alebo nadol,Ak chcete vyskúšať silu otvoriť/zatvoriť,rýchlosť je reálna, alebo nie,žiadny hluk,deformovaný alebo nie.

Upozornenie:

1 .Náš produkt má dve tlačidlá na ovládanie zdvíhania.Jeden musí byť nainštalovaný na konzoly a iné jeden musí byť nainštalovaný na chvost brány.Môžu kontrolovať zdvíhanie automaticky.

2 .Ak je vaše auto kľúčové má špeciálne tlačidlo na ovládanie chvost brány rastúce automaticky (Ale nie kontrolu klesá automaticky).S funkciou tohto druhu kľúče od auta, môžete ovládať obe stúpa a klesá chvost brány.

3 .Ak je vaše auto kľúč nie je možné ovládať chvost brány rastúce automaticky, len môžete ovládať pomocou dvoch tlačidiel.

Preventívne opatrenia:

Ak nemôžete potvrdiť, ak vaše auto sa hodí naše položky, pls štyri fotografie pre naše referencie. (Odporúčame vám, aby zákazník pošlite nám fotografie, pred nákupom.) 1.prednej časti auta 2.za auto 3.otvorenie batožinového priestoru 4.tyč z kufra

>> Jedna noha aktivovaná funkcia (Voliteľné)

V rámci rozvoja smart power bránu, výťah, ľudia požiadať viac diverzifikácie výrobkov funkcie a pohodlie.V snahe uspokojiť ich, naša spoločnosť vyvinula jedna noha aktivovaná funkcia úspešne a poskytujú nový spôsob otváranie/zatváranie batožinového priestoru automaticky pre majiteľov automobilov. (pridať indukčné modul) Nákup odkaz:

Štítky: lakťová opierka rýchle, MC01, pontiac atmosféra, evoque výťah, ovládanie elektrické chvost brány výťah, regal elektrické chvost brány výťah, lakťová opierka pre rýchle, auto chvost brány, nárazník nissan tiida, c h.

Tabuľka dát

Položka Druh Boot Klapky
Umiestnenie na Vozidle Zadné
Položka Šírka 20inch
Položka Výška 20inch
Výmenný Katalógové Číslo 001122
Materiál ABS
Model Rok 2015
Iné Katalógové Číslo 002233
Výrobca Katalógové Číslo LE5654
Krajina/Región Výroby Čína
Názov Modelu LE5654
Špeciálne Funkcie Ovládanie Pomocou Diaľkového ovládania otvoriť/zatvoriť chvost brány
Položka Dĺžka 80inch
Externé Testovanie Certifikácia CCC
Položka Hmotnosť 5
Druh Materiálu ABS

Recenzie

Napísať recenziu

Inteligentný Automatický Elektrický Chvost Brány Výťah pre Toyota CHR 2016 Kontroly Nastaviť Výšku Vyhnúť Štipka

Inteligentný Automatický Elektrický Chvost Brány Výťah pre Toyota CHR 2016 Kontroly Nastaviť Výšku Vyhnúť Štipka

Súvisiace produkty: